Produkty chemiczne

zapobieganie powstawaniu glonów

Intensywna eksploatacja kąpieliska, deszcz i wysokie temperatury sprzyjają procesowi tworzenia się glonów. Glony rozmnażają się bardzo szybko, często w ciągu niewielu godzin i pokrywają ściany basenu, schody i dno śliską warstwą, która jest nie tylko nieestetyczna , ale stwarza również niebezpieczeństwo wypadków. Glony są również idealną pożywką dla bakterii i grzybów. Rozwojowi glonów trzeba więc od początku zapobiegać, ponieważ mogą być odporne na chlor, wymagane jest zastosowanie substancji czynnych – środków glonobójczych, które szybko i sprawnie gwarantują niszczenie glonów, w taki sposób aby skóra i oczy nie były podrażniane.

Wysokoskoncentrowany płynny lekko pieniący, szerokopasmowy preparat glono, grzybo i bakteriobójczy do małych basenów prywatnych i komunalnych z małą szybkością obiegu wody.

SPRAWDŹ CENY >>

Płynny wysokowartościowy nie pieniący się szerokopasmowy preparat glono, grzybo i bakteriobójczy, zawierający polimery kationowe, stosowany zarówno na basenach komunalnych, prywatnych, ogrodowych, dziecięcych, fontannach lub oczkach wodnych nie zarybionych.

SPRAWDŹ CENY >>

Bezfosforanowy środek na przezimowanie wody w basenach odkrytych, przeciwdziała nadmiernemu osadzaniu się zanieczyszczeń atmosferycznych i organicznych na ścianach basenu, zapobiega korozji, niszczeniu fug i ułatwia przygotowanie basenu do sezonu poprzez oszczędność na czasie i środkach chemicznych

SPRAWDŹ CENY >>